Електричні машини постйіного струму і трансформатори

Досліджуються генератори та двигуни постійного струму і трифазні трансформатори. Наведені основні аналітичні співвідношення та надані методичні вказівки щодо побудови характеристик, які пояснюють властивості електричних машин в основних режимах роботи. Призначено для студентів Навчально-наукового інституту автоматики та електротехніки НУК при вивченні дисципліни "Електричні машини".

Електричні машини постйіного струму і трансформатори [Електронний ресурс] : метод. вказівки : електрон. вид. комбін. використання на DVD-ROM. У 3 ч. / С. Ю. Александровський, С. І. Бандура, С. М. Новогрецький, В. І. Подимака, Р. А. Ставинський. – Електрон. дані. – Миколаїв : НУК, 2019. – Ч. 1. – 3 електрон. опт. диски (DVD-ROM). – Назва з контейнера.