Корпоративне управління

Сергійчук, С. І.

Вміщено рекомендації до системного вивчення основ корпоративного менеджменту – теорію і практику управління корпоративними підприємствами в умовах піднесення економіки України. Призначено для студентів денної і заочної форм навчання спеціальності 8.03060101 "Менеджмент організацій і адміністрування", а також для студентів ІПДО, викладачів вищих навчальних закладів та фахівців усіх профілів, які займаються корпоративним управлінням.

Сергійчук, С. І. Корпоративне управління [Електронний ресурс] : навч. посібник : електрон. вид. комбін. використання на DVD-ROM / С. І. Сергійчук. – Миколаїв : НУК, 2016. – 3 електрон. опт. диски (DVD-ROM). – Назва з етикетки диска.

корпоративне управління, кодекс корпоративного управління, акціонери, депозитарій, моделі корпоративного управління