Дубинський, Олег Юрійовичч
Ломжець, Юлія Вікторівна
Войнарівський, Микола Миколайович

Методичні вказівки складено з урахуванням сучасних правил та вимог написання магістерських робіт. У виданні наведено основні правила з оформлення і друку отриманих досліджень та відображено вимоги до публічного захисту магістерських робіт на кафедрі адміністративного та конституційного права і кафедрі морського та господарського права НУК імені адмірала Макарова. У методичних вказівках викладені цілі і завдання магістерської роботи, вимоги до її змісту та оформлення, умови допуску до захисту і порядок захисту.

Дубинський, О. Ю. Методичні вказівки щодо виконання магістерських робіт студентами освітньо-кваліфікаційного рівня "магістр" спеціальність 081 "Право" [Електронний ресурс] : електрон. вид. комбін. використання на DVD-ROM / О. Ю. Дубинський, Ю. В. Ломжець, М. М. Войнарівський. – Електрон. дані. – Миколаїв : НУК, 2017. – 3 електрон. опт. диски (DVD-ROM). – Назва з етикетки диска.