Суслов, Сергій Віталійович
Приходько, Сергій Борисович
Латанська, Людмила Олексіївна
Устенко, Ірина Валеріївна

Розроблено кафедрою програмного забезпечення автоматизованих систем Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова відповідно до освітньо-професійної програми та структурно-логічної схеми підготовки. Призначено для студентів, що навчаються за спеціальністю 7.080403 "Програмне забезпечення автоматизованих систем".

Методичні вказівки до дипломного проектування за спеціальністю "Програмне забезпечення автоматизованих систем" [Електронний ресурс] : електрон. вид. комбін. використ. на DVD-ROM / С. В. Суслов, Т. В Пономренко, С. Б. Приходько, Л. О. Латанська, І. В. Устенко. - Електрон. дан. - Миколаїв : НУК, 2011.

програмне забезпечення автоматизованих систем, засоби проектування, проектування програмного забезпечення, ком'пютерні технології, дипломне проектування