Бухгалтерський облік: Методичні вказівки до виконання практичних робіт студентами спеціальності "Економіка підприємства". Ч. 2

2012-06-27

Бурова, Тетяна Андріївна
Корнієнко, Олександра Сергіївна

Подані завдання для практичних робіт з бухгалтерського об- ліку, зокрема фінансового обліку, побудованого за національни- ми стандартами. Призначені для поглибленого засвоєння студентами спеціальності 6.050107 "Економіка підприємства" організації обліку грошових коштів, розрахунків з дебіторами та кредиторами, складання фінансової звітності. Можуть бути корисними для студентів усіх економічних спеціальностей, аспірантів і викладачів, які підвищують свою кваліфікацію.

Бурова, Т. А. Бухгалтерський облік : метод. вказівки до виконання практичних робіт студентами спеціальності "Економіка підприємства": У 2 ч. Ч. 2 / Т. А. Бурова, О. С. Корнієнко. - Миколаїв : НУК, 2007. - 48 с. + ел. копія.

бухгалтерський облік, економіка підприємства, облік грошових коштів, фінансова звітність, фінансовий облік