Управління розвитком персоналу медичного закладу

Одинська, А. В.
Odinska, A. V.

Магістерська робота присвячена актуальним проблемам теоретичних, методичних і практичних аспектів вдосконалення організаційно-методичного забезпечення оцінки ефективності управляння трудовими ресурсами. Вперше розроблено концепцію по покращенню стану трудових ресурсів та поради щодо покращення умов праці (включає оцінку ефективності управління трудовими ресурсами за трьома основними методиками: аналіз результатів фінансово-господарської діяльності; оцінка законодавчої бази по трудовим ресурсам та стану трудових ресурсів агропромислового комплексу).

Одинська, А. В. Управління розвитком персоналу медичного закладу = Medical institution personnel development management : магістерська робота ; спец. 073 “Менеджмент“ / А. В. Одинська ; наук. кер. Н. П. Тубальцева. – Миколаїв : НУК, 2020. – 120 с.

ефективність управління трудовими ресурсами, оцінка ефективності трудових ресурсів, оцінка трудового потенціалу, трудовий потенціал регіону, ефективна діяльність, демографічний стан, 073 “Менеджмент“, efficiency of workforce management, evaluation of human resources, evaluation of potential employment, employment potential of the region, the work, the demographic situation, medical institution, financial resources, salary, financial provision