2012-06-26

Циганова, Олександра Сергіївна

Подано завдання для практичних та самостійних робіт з фінансового обліку в галузях народного господарства, в яких враховано основні особливості ведення обліку в торгівлі, у сільському господарстві, в будівельних організаціях та на автотранспортних підприємствах. Призначено для студентів інженерно-економічного факультету денної та заочної форм навчання спеціальності 6.03050901 "Облік і аудит". Можуть бути корисні студентам усіх економічних спеціальностей, аспірантам і викладачам, які підвищу- ють свою кваліфікацію.

Циганова, О. С. Методичні вказівки до виконання практичних робіт з дисципліни "Фінансовий облік у галузях народного господарства" [Електронний ресурс] : електрон. вид. комбін. використ. на DVD-ROM / О. С. Циганова. - Електрон. дан. - Миколаїв : НУК, 2011.

фінансовий облік у галузях народного господарства, бухгалтерський облік, облікова інформація, облік і аудит, економіка підприємства