2012-06-26

Дубініна, Марина Вікторівна

Методичні вказівки розроблені на основі освітньо-професійної програми підготовки бакалавра за спеціальностями 0501 "Економіка і підприємництво", затвердженій 07.06.2006р. Міністерством освіти і науки України для студентів спеціальності "Облік і аудит", Науково-методичною комісією з економічної освіти; типової програми з "Аудиту" підготовленої КНЕУ, рішенням вченої Ради університету і дороблені відповідно до вимог Болонської декларації.

Дубініна, М. В. Методичні вказівки для практичних занять та самостійної роботи з дисципліни "Аудит" для студентів денної та заочної форм навчання спеціальностей 6.050106 "Облік і аудит" / М. В. Дубініна. - Миколаїв : НУК, 2009. - 52 с. + ел. копія.

економіка і підприємництво, облік і аудит, економічна освіта, аудиторська діяльність, права і обов'язки аудиторських фірм