Воробйова, Ірина Аркадіївна
Руденко, Раїса Василівна
Селікова, Т. В.

Методичні вказівки визначають основні вимоги до теоретичної та практичної підготовки студентів, порядок оцінки виконання контрольних завдань, приклади розв'язання задач. Контрольні завдання складаються з двох теоретичних питань та розрахункової задачі. Методичні вказівки розроблені з метою надання допомоги та підвищення якості самостійного вивчення матеріалу з дисципліни "Місцеві фінанси" студентами заочного відідлення.

Воробйова, І. А. Методичні вказівки до виконання контрольних робіт з дисципліни "Місцеві фінанси" / І. А. Воробйова, Р. В. Руденко, Т. В. Селікова. - Миколаїв : НУК, 2007. - 36 с. + ел. копія.

методичні вказівки, місцеві фінанси, місцеві бюджети, власність територіальних громад, підприємства комунальної власності