Дибач, І. Л.

Книга є складовою частиною серії монографій, присвячених висвітленню теоретичних засад та практичних рекомендацій щодо адаптації менеджменту у закладах вищої освіти України (університетського менеджменту) до нових реалій, у яких вони опинилися внаслідок реалізації урядових реформ та глобальних зрушень у світовій та вітчизняній економіці. Розрахована на управлінців вищих навчальних закладів усіх щаблів, їх організаційної структури, докторантів, аспірантів, магістрів, які набувають фах за напрямами освіти «Економіка» та «Менеджмент». Може стати у пригоді широкому колу читачів, які цікавляться поточним станом та результатами ринкових перетворень у невиробничій сфері.

Дибач, І. Л. Теоретико-методичні аспекти розвитку корпоративного підприємництва на ринку освітніх послуг / І. Л. Дибач // Університетський менеджмент: підґрунтя запровадження : монографічна серія. У 4 т. Т. 2 / наук. ред. серії В. Н. Парсяк. – Херсон : Гельветика, 2019. – Гл. III. – С. 119–283.