Воробйова, Ірина Аркадіївна
Пащенко, Олексій Вікторович

Методичні вказівки містять основні питання пов'язані із виконанням контрольних і самостійних робіт студентами з дисципліни "Аналіз банківської діяльності" та опрацювання ними прийомів та методів аналізу. Призначені для створення у студентів системної уяви про проведення аналізу банківської діяльності та придбання ними навичок щодо виявлення й аналізу факторів ефективності діяльності банку, його прибутковість, доходність тощо.

Воробйова, І. А. Методичні вказівки до виконання контрольних та самостійних завдань з дисципліни "Аналіз банківської діяльності" [Електронний ресурс] / І. А. Воробйова, О. В. Пащенко. - Електрон. дан. - Миколаїв : НУК, 2010. - 1 електрон. оптич. диск (DVD-ROM). - Назва з етикетки диска.

аналіз банківської діяльності, ефективність діяльності банку, прибутковість, аналіз активів та пасивів банку, аналіз зобов'язань банку