Коростильов Л. І.
Дядюра Є. Ю.
Морозан Л. М.
Ткаченко Ю. М.

Наведено матеріали, необхідні для самостійної роботи студентів при вивченні другої частини програми дисципліни «Опір матеріалів», зміст, вихідні дані, приклади для виконання індивідуальних розрахункових та контрольних робіт. Представлено перелік типових питань до захисту робіт, складання заліку і екзамену, типові задачі, а також перелік основної і додаткової літератури.

Методичні вказівки до самостійної роботи студентів заочної форми навчання при вивченні дисципліни «Опір матеріалів» / Л. І. Коростильов, С. Ю. Клименков, Д. Ю. Литвиненко, Є. Ю. Дядюра, Л. М. Морозан, Ю. М. Ткаченко. – Миколаїв : НУК, 2021. – Ч. 2. – 52 c.