English for Engineering

Бєлоусова, С. М.
Кисельова, Т. В.
Смуглякова, М. К.

У посібнику наведено оригінальні тексти і вправи за професійною тематикою, спрямовані на формування та розвиток у студентів Машинобудівного навчально-наукового інституту навичок усного та писемного мовлення, читання наукової та довідникової літератури за фахом. Навчальний посібник розроблений як основний для курсу дисципліни "Іноземна мова" (за професійним спрямуванням, англійська) і призначений для студентів усіх спеціальностей Машинобудівного навчально-наукового інституту.

Бєлоусова, С. М. English for Engineering : навч. посібник з англ. мови для студентів Машинобудівного навчально-наукового інституту / С. М. Бєлоусова, Т. В. Кисельова, М. К. Смуглякова. – Миколаїв : НУК, 2021. – 152 c. + електрон. копія. – (Навчальні посібники).