Стимулювання та стимули в економіці: визначення та класифікація

Рогов, В. Г.

Досліджено погляди науковців на сутність категорій стимулів та стимулювання в економіці. Сформульовано власне визначення понять "стимулювання", "стимулювання розвитку підприємств", "система економічного стимулювання розвитку підприємств". Встановлено, що як суб’єкт стимулювання може виступати не лише держава, але і недержавні інститути: банки, страхові компанії, інститути спільного інвестування тощо. Визначено три рівні стимулювання в економіці: мікро-, мезо- та макростимулювання. Запропоновано класифікацію стимулів.

Рогов, В. Г. Стимулювання та стимули в економіці: визначення та класифікація / В. Г. Рогов // Економічний аналіз : зб. наук. пр. ТНЕУ. – Тернопіль : Вид.-полігр. центр ТНЕУ, 2017. – Т. 27, № 2. – С. 30–35.

стимули, стимулювання, підприємство, розвиток, система, визначення, класифікація

Зібрання