Дибач, І. Л.
Dybach, I.

В статті запропоновано та обґрунтовано структурно-логічну модель підвищення конкурентоспроможності корпоративно-підприємницького закладу вищої освіти, яка дозволяє враховувати і реагувати на зміни у макро- та мезосередовищі, оцінювати мікросередовище ЗВО, забезпечуючи високий рівень його адаптивності до динамічних умов ринку освітніх послуг та ринку праці. Проведено PEST-аналіз діяльності вітчизняних закладів вищої освіти. Опрацьовано одиничні індекси конкурентоспроможності ЗВО. Запропоновано набір стратегій та стратегічних ініціатив, спрямованих на становлення конкурентоспроможних корпоративно-підприємницьких ЗВО.

Дибач, І. Л. Посилення конкурентоспроможності корпоративно-підприємницького закладу вищої освіти: стратегічний підхід = Strengthening the competitiveness of the higher education corporate and entrepreneurship: a strategic approach / І. Л. Дибач // Вісн. ХНУ. Сер. Еконормічні науки. – Хмельницький : ХНУ, 2019. – № 3 (270). – С. 238–247.

заклади вищої освіти, конкуренція, конкурентоспроможність, корпоративно-підприємницький університет, стратегії конкурентоспроможності, institutions of higher education, competition, competitiveness, corporate-business university, competitiveness strategies

Зібрання