Цикало Наталя Вікторівна

Подано рекомендації щодо виконання й оформлення практичних робіт з дисципліни "Технологічне обладнання та оснащення в суднобудуванні", а також перелік рекомендованої літератури. Призначено для студентів спеціальностей 6.05120101 "Кораблі та океанотехніка", 6.05120102 "Суднокорпусобудування", 6.05120103 "Суднові машини та механізми". Також можуть бути використані студентами, які навчаються на факультеті заочної та дистанційної освіти.

Цикало, Н. В. Методичні вказівки для виконання практичних робіт з дисципліни "Технологічне обладнання та оснащення в суднобудуванні" / Н. В. Цикало. – Миколаїв : НУК, 2018. – 44 с.