Перша медична допомога у надзвичайних ситуаціях

Савіна, О. Ю.
Маркіна, Л. М.

Викладено теоретичні та практичні основи питання надання першої медичної допомоги у надзвичайних ситуаціях. Розглянуто способи, методи та прийоми надання першої медичної допомоги і методики викладання її питання студентам. Запропоновані тестові завдання для перевірки засвоєння матеріалу, які доповнені відповідями для самоперевірки. Призначено для студентів усіх спеціальностей, які вивчають курси безпеки життєдіяльності, цивільного захисту та інші дисципліни медичного спрямування, а також для викладачів і співробітників підприємств, які викладають або вивчають питання надання першої медичної допомоги.

Савіна, О. Ю. Перша медична допомога у надзвичайних ситуаціях : навч. посібник / О. Ю. Савіна, Л. М. Маркіна. – Миколаїв : НУК, 2019. – 257 с.

перша медична допомога, нещасний випадок, постраждалий, порятунок