Вища математика ІІ. Інтегральне числення

Гордієнко, Марина

Методичні вказівки до самостійного вивчення курсу відповідають робочій програмі дисципліни "Вища математика ІІ". Методичні вказівки розроблено до змістового модуля "Інтегральне числення". Подано основні теоретичні відомості, зразки детального розв’язування основних типових задач з повним аналізом розв’язку, завдання для самостійної і індивідуальної роботи студентів, питання і завдання для самоперевірки. Для студентів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти заочної форми навчання спеціальностей 131 Прикладна механіка, 142 Енергетичне машинобудування, 144 Теплоенергетика, 051 Економіка, 071 Облік і оподаткування, 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність.

Гордієнко, М. Л. Вища математика ІІ. Інтегральне числення : методичні вказівки та завдання до самостійного вивчення курсу / М. Л. Гордієнко. – Первомайськ : ПФ НУК, 2021. – 80 с.

Первісна, інтеграл, способи інтегрування