Михайлюк, В. О.
Суковіцин, А. М.
Юрченко, О. О.

Методичні вказівки є організаційно-методичним документом, що визначає порядок та методику виконання лабораторної роботи з темою «Моніторинг життєвого середовища» та практичної роботи за темою «Прогностична оцінка небезпеки». Призначені для студентів усіх спеціальностей та форм навчання університету, які вивчають дисципліни «Безпека життєдіяльності» та «Цивільний захист». Можуть бути корисними керівникам відповідних рівнів та викладачам дисциплін напряму «Цивільна безпека» під час підготовки до занять з особовим складом невоєнізованих формувань об’єктів економіки та студентами ВНЗ.

Михайлюк, В. О. Методичні вказівки до виконання лабораторної та практичної робіт за темою : «Моніторинг небезпечних подій» / В. О. Михайлюк, А. М. Суковіцин, О. О. Юрченко. – Миколаїв : Вид-во НУК, 2010. –58 с.

цивільний захист, небезпечна ситуація, засоби індивідуального захисту, іонізуюче випромінювання, аварійно-рятувальна служба, безпека життєдіяльності