Монтаж, налагодження та експлуатація зварювального устаткування

Бугаєнко, Б. В.
Тубальцев, А. М.
Петренко, Л. М.

Розглянуто питання монтажу, налагодження та експлуатації зварювального устаткування. Наведено лабораторні роботи, в яких подано короткі теоретичні відомості, порядок підготовки і настроювання зварювального устаткування, його обслуговування, порядок виконання роботи та зміст звіту. Призначено для студентів, які навчаються за спеціальністю "Прикладна механіка", спеціалізація "Інжиніринг зварювання та споріднених процесів", а також за спорідненими напрямками кораблебудівних та машинобудівних вузів і факультетів. Можуть бути корисними при виконанні курсових, дипломних і магістерських робіт.

Бугаєнко, Б. В. Монтаж, налагодження та експлуатація зварювального устаткування : навч. посібник / Б. В. Бугаєнко, А. М. Тубальцев, Л. М. Петренко. – Миколаїв : НУК, 2019. – 154 с.

монтаж, зварювальне устаткування