2012-06-26

Бурова, Тетяна Андріївна

Методичні вказівки призначені для студентів денного та заочного відділення, які навчаються за спеціальністю 7.050106 "Облік та аудит". Вони покликані своєчасно ознайомити студентів, особливо тих, хто навчається на заочному відділенні, з тематикою курсових робіт, з вимогами щодо їх змісту та оформлення , так як успішне виконання студентами курсових робіт значною мірою залежить від того, наскільки вони чітко уявляють собі основні вимоги щодо теоретичного рівня, змісту, структури, форми викладання матеріалу та оформлення роботи.

Бурова, Т. А. Методичні вказівки до виконання курсових робіт з дисципліни "Організація і методика аудиту" студентами спеціальності 7.050106 "Облік і аудит" / Т. А. Бурова. - Миколаїв : НУК, 2008. - 40 с. + ел. копія.

облік та аудит, організація і методика аудиту, економічний аналіз, методика проведення аудиту, аудиторський висновок