Перспективи піднесення вищої освіти на засадах дуальності

Канаш О. Є.

У монографії висвітлено зміст висновків та рекомендації щодо перспектив реформування сфери управління вітчизняними ЗВО (університетського менеджменту) з огляду на запити господарської практики, яка й сама перебуває у стані трансформацій, викликаних перебігом четвертої промислової революції. Розрахована на керівників закладів вищої освіти усіх форм власності, докторантів, аспірантів, магістрантів, які набувають фахових компетенцій за освітньо-професійними програмами економічного та менеджмент-спрямування. Може зацікавити широке коло читачів, які небайдужі до стану справ та майбутнього невиробничої сфери.

Канаш, О. Є. Перспективи піднесення вищої освіти на засадах дуальності / О. Є. Канаш // Університетський менеджмент: погляд за обрій : монографічна серія у 4 т. Т. 4 / В. В. Гончар, Г. В. Єфімова, А. В. Ломоносов, та ін. ; наук. В. Н. Парсяк. – Херсон : Гельветика, 2022. – Гл. V. – С. 208–267.