2023-12-01

Тези присвячені дослідженню конкурентоспроможності підприємств в умовах інтелектуальної економіки. Визначено детермінанти глобального конкурентного середовища. Систематизовані переваги, недоліки, характерні риси інтелектуальної економіки, що є елементом сучасного глобального конкурентного середовища. Ідентифікована трансформація конкурентного середовища в глобальне конкурентне середовище інтелектуальної економіки, визначені її переваги та недоліки.

Коба, М. Методичні підходи до визначення конкурентоспроможності підприємств в умовах інтелектуальної економіки = Methodological approaches to determining the competitiveness of enterprises in the conditions of the intellectual economy / М. Коба, О. Корнієнко // Матеріали наук. екон. читань "Актуальні вектори відновлювальної трансформації економіки України", присвяч. пам’яті першого декана Інженерно-економічного факультету НУК професора В. Ч. Лі. – Миколаїв : НУК, 2023. – Т. 1. – С. 206–208.

глобалізація, інноваційний розвиток, інтелектуальна економіка, конкурентоспроможність, конкурентне середовище, трансформація економіки, globalization, innovative development, intellectual economy, competitiveness, competitive environment, economic transformation