Інноваційні технології викладання іноземних мов в немовних ВНЗ

Бєлоусова, С. М.
Шевченко, Д. О.
Давиденко, О. Б.
Bieloysova, S. M.
Shevchenko, D. O.
Davidenko, O. B.

У статті розглядається важливість інноваційних технологій у викладанні іноземних мов у немовних ВНЗ. Особлива увага приділяється взаємозв’язку традиційних та інноваційних методів навчання
In this article importance of innovative foreign language teaching techniques at non-linguistic universities is discussed. Special attention is paid to interconnection between traditional and innovative teaching methods.

Бєлоусова, С. М. Інноваційні технології викладання іноземних мов в немовних ВНЗ = Innovative foreign language teaching techniques at not non-linguistic universities / С. М. Бєлоусова, Д. О.Шевченко, О. Б. Давиденко // Гуманіт. вісн. НУК. – Миколаїв : НУК, 2016. – Вип. 9. – С. 3–10.

іноземна мова, комунікативний підхід, інноваційні методи, професійна іноземна мова, професійно-орієнтована іноземна мова, foreign language, communicative approach, innovative methods, professionally-oriented foreign language

Зібрання