2012-06-26

Воробйов, Володимир Андрійович
Прокопович, Леонід Борисович
Шевчук, Сергій Валентинович

Методичні вказівки до виконання дипломних робіт призначені для забезпечення єдиних вимог щодо тематики, структури, змісту та оформлення дипломних робіт студентами спеціальності 7.050106 "Облік і аудит", визначають порядок захисту дипломних робіт.

Воробйов, В. А. Методичні вказівки до виконання дипломних робіт студентами V курсу інженерно-економічного факультету спеціальності 7.050106 "Облік і аудит" / В. А. Воробйов, Л. Б. Прокопович, С. В. Шевчук. - Миколаїв : НУК, 2007. - 40 с. + ел. копія

облік і аудит, виконання дипломних робіт, інженерно-економічний факультет, порядок захисту дипломних робіт