Методичні рекомендації структурно виконані згідно з навчальною програмою наукового стажування на кафедрі менеджменту, методичними рекомендаціями по складанню програм практики студентів вищих навчальних закладів України та відповідно до освітньо-професійної програми науково-методичної комісії з менеджменту. Розкрито рекомендації, сформульовано цілі та завдання, визначено етапи роботи і вимоги до проходження наукового стажування і написання звіту. Призначено для студентів денної і заочної форм навчання спеціальності 073 "Менеджмент", а також для студентів ІПДО.

Сергійчук, С. І. Методичні рекомендації з проходження наукового стажування для спеціальності 073 "Менеджмент" / С. І. Сергійчук. – Миколаїв : НУК, 2017. – 64 с.