Метою курсу є набуття ґрунтовних знань в галузі представлення інформації, її вираження та перетворення, кодування, а також моделювання аналогових, дискретних та цифрових сигналів, що використовуються в інформаційних електронних системах; отримання навичок подальшого застосування набутих знань в процесі навчання, при виконанні курсових та дипломної роботи, у практичній діяльності та наукових дослідженнях за фахом.
- Учитель: Дьяконов Алексей Сергеевич
У курсі «Системи мобільного зв’язку» розглядаються класифікації та етапи розвитку
наземних систем мобільного зв’язку, особливості функціонування, принципи
організації та основні технічні рішення на прикладі стандартів, що
використовуються у новітніх мобільних системах.
- Учитель: Дьяконов Алексей Сергеевич
Інтернет речей – нова стадія розвитку технологій, яка повністю змінить наше життя і торкнеться як споживчого, так і промислового сегмента. Поява технології Інтернету речей обумовлено розвитком бездротових технологій і технологій датчиків і тягне за собою появу абсолютно нових завдань, таких як необхідність розробки нових стандартів зв'язку, підвищення ступеня інтеграції датчиків і управління енергоспоживанням.
- Учитель: Дьяконов Алексей Сергеевич
Предметом навчальної дисципліни є вивчення основ функціонування операційних систем та методів, які використовуються для розробки операційних систем.
- Учитель: Дьяконов Алексей Сергеевич
Мета – оволодіння теоретичними та практичними знаннями про способи управління електромашинами різного роду, склад та параметри схем керування мікромашинами, особливості використання спеціалізованих мікросхем керування двигунами.
Завдання – вивчити теорію і оволодіти практичними навиками при розробці та налагодженні мікромашин різних типів, систем керування двигунів різного типу, проектувати схеми узгодження для керування мікромашинами за допомогою ЕОМ або мікроконтролерів.
- Учитель: Дьяконов Алексей Сергеевич
Метою викладання дисципліни «Вторинні джерела живлення» є формування у студентів знань про способи перетворення електроенергії, склад і па-раметри джерел вторинного електроживлення, особливості застосування електроелементів при проектуванні джерел живлення.
Завдання дисципліни – надати студентам теоретичні та практичні навички у питаннях забезпечення передачі потужності, перетворення форми та ве-личини напруги, регулювання управління і контролю джерел електроживлення, надати студентам практичні навички для вірного визначення складу і параметрів джерел електроживлення, закріпити теоретичні знання про принципи роботи транзисторів, конденсаторів, трансформаторів та інших електронних компонентів, які входять до складу джерел живлення.
- Учитель: Дьяконов Алексей Сергеевич